Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
«
»
„Dbajmy o urodę” czyli Kobiety o Kobiecości

„Urodo, urodo obym ja cię długo miała” – w myśl tego w Bibliotece Publicznej w Złocieńcu w ramach KOK odbyło się spotkanie z Wiolettą Molendą - konsultantką firmy Faberlic – światowego przedsiębiorstwa kosmetyków i produktów chemicznych.

Pani Wioletta zaprezentowała całą gamę produktów do pielęgnacji ciała i twarzy oraz skutecznych preparatów czyszczących i dbających o wnętrza domów.
Na pokaz przybyły panie w różnym wieku, którym rzecz o urodzie jest bliska. Bez względu na to czy mamy 20 lat czy 70 lubimy dobrze wyglądać, pięknie pachnieć i elegancko się prezentować. Uczestniczki miały okazję wypróbować każdy produkt, który był omawiany przez konsultantkę. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabiegi pielęgnacyjne twarzy i dłoni. Zaskoczeniem było to, że Faberlic dba nie tylko o naszą urodę i zdrowie. Proponuje chemię gospodarczą, która zadba o czystość naszych domów. Furorę zrobił środek do czyszczenia piekarników.
Dziękujemy bardzo naszemu gościowi za omówienie i zaprezentowanie ciekawych produktów, dzięki którym możemy dłużej cieszyć się swoją urodą i mniej czasu spędzać przy domowych porządkach.
Pamiętajmy jednak o tym, że wszystkie jesteśmy piękne i urocze – aby takimi się czuć wystarczy pokochać i zaakceptować siebie samą.

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook