Biblioteka

Biblioteka Publiczna

ul. Obrońców Westerplatte 3, 78-520 Złocieniec
tel. 94 36 71 649,  tel. kom. 693 956 178

 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/2gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/maj z biblioteka bangk-is-177.jpglink
«
»
„Ogarniamy komputery, jesteśmy aktywni w sieci i rozwijamy się manualnie” – zakończenie kursu komputerowego i zajęć manualnych dla dorosłych

KURS KOMPUTEROWY „AKTYWNI W SIECI” oraz PIĄTKOWE ZAJĘCIA MANUALNO – LITERACKIE dla dorosłych prowadzone w Bibliotece Publicznej w Złocieńcu dobiegły końca.

W piątek 2 czerwca przy kawie i pysznym cieście spotkaliśmy się wspólnie na uroczystym zakończeniu zajęć plastycznych i komputerowych. Była to okazja na podsumowanie dokonań uczestników tych zajęć. Usłyszeliśmy wiele pochlebnych opinii o bogatej ofercie zajęć i spotkań dla dorosłych.

Jedna z kursantek oznajmiła : „Bardzo miło spędzałam wolne chwile w miłym towarzystwie. Jestem bardzo zadowolona z kursu komputerowego organizowanego przez Bibliotekę Publiczną. Bardzo żałuję, że się skończył tak szybko. Z niecierpliwością będę czekała do września, kiedy rozpocznie się nowy kurs. Postaram się nie zmarnować posiadanych wiadomości. Współpraca była wspaniała. Bardzo dziękuję.”

„Kurs bardzo mi się podobał. Przychodzę do biblioteki z przyjemnością. Dużo się nauczyłam. Umiem stworzyć nowy dokument, potrafię narysować tabelkę i starannie ją wypełnić. Nauczyłam się korzystać z Internetu. Najważniejsze jest to, że przestałam się go bać !. Chętnie powtórzyłabym naukę w następnym terminie, bo w moim wieku trochę się zapomina więc kolejne utrwalenie wiedzy byłoby wskazane” – podsumowała Pani Katarzyna.

„Na kurs komputerowy przy bibliotece uczęszczałam dwa lata. Wydaje mi się, że nauczyłam się sporo. Kiedy rozpoczynałam, umiałam niewiele. Obecnie, dzięki cierpliwości, dużej wiedzy i odpowiedzialności naszej prowadzącej, potrafię więcej. Przede wszystkim nauczyłam się, że komputera nie należy się bać. Teraz bardzo swobodnie, bez strachu, jak wcześniej, korzystam z komputera. Nauczyłam się : - przegrywać zdjęcia z komputera na płytkę, wysyłać zdjęcia, dokumenty, pliki muzyczne i załączać je do wiadomości mailowej, a także poprawnie pisać w edytorze tekstu. Dziękuję i proszę o jeszcze” – powiedziała Pani Wiesia.

Miło było usłyszeć tak pochwalne słowa o zajęciach komputerowych. Dziękujemy także zdolnym kursantom komputerowym, którzy chętnie odkrywali tajniki obsługi tych „maszyn” oraz uczyli się sprawnego poruszania w Internecie, za pełną mobilizację, aktywność na zajęciach i życzymy radości korzystania z komputerów i usług Internetu.

Zajęcia plastyczne cieszą się stale niesłabnącym zainteresowaniem uczestników. Wiemy, że ten wspólnie spędzony czas był dla nich owocny, kreatywny i pełen inspiracji. Dziękujemy im za zaangażowanie i wymianę doświadczeń oraz życzymy wielu pomysłów do tworzenia „czegoś z niczego”.

 

ZAPRASZAMY NA KOLEJNY CYKL SPOTKAŃ MANUALNYCH ORAZ KURS KOMPUTEROWY JUŻ PO PRZERWIE WAKACYJNEJ. DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU.

 

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook