Biblioteka

Biblioteka Publiczna

ul. Obrońców Westerplatte 3, 78-520 Złocieniec
tel. 94 36 71 649,  tel. kom. 693 956 178

 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/2gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/maj z biblioteka bangk-is-177.jpglink
«
»
„Spotkajmy się w bibliotece!!!” - Propozycje dla dorosłych

Po wakacjach, tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego słuchaczki złocienieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku , członkinie Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów oraz czytelniczki spotkały się w naszej bibliotece, aby zapoznać się z ofertą spotkań i zajęć proponowanych przez bibliotekarzy.

Dużym zainteresowaniem cieszy się kurs komputerowy. Od 3 października, w każdy wtorek, będziemy pracować w trzech pięcioosobowych grupach. Pierwsza grupa w godz. 10:00 – 11:00, druga 11:30 – 12:30 i trzecia 13:00 – 14:00. Ponadto raz w miesiącu odbywać się będą warsztaty KOK- KOBIETY O KOBIECOŚCI czyli biblioterapia połączona z wirtualnymi wywiadami z „prawdziwymi” kobietami. Zaczynamy 31 października o godz. 16:15.

Poza tym w pierwszą środę miesiąca, w godz. 11:00 – 12:00, gościmy członków ZERiI na spotkaniach tematycznych oraz raz w miesiącu prowadzimy dyskusję nad różnymi książkami proponowanymi w Dyskusyjnym Klubie Książek.

Niezmiennie w każdy piątek, w godz. 10:00 – 12:00, poczynając od 6 października, będziemy wspólnie rozwijać umiejętności manualne i tworzyć „coś z niczego” kontynuując cykl zajęć manualno – literackich.

Dodatkowo Pani Renata Lebiecka - pracownik socjalny MGOPS w Złocieńcu zaprosiła zebranych do uczestnictwa w wykładach edukacyjnych na temat przeciwdziałania przemocy wśród osób starszych. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej i profilu Facebook.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY I POZNANIA BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W ZŁOCIEŃCU – MIEJSCA PRZYJAZNEGO DLA KAŻDEGO I PRZESTRZENI DO REALIZOWANIA „PRAWIE” WSZYSTKIEGO!!!

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook