Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
«
»
BEZPIECZNY PRZEJAZD – ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ!

Kampania społeczna „Bezpieczny przejazd. Zatrzymaj się i żyj” prowadzona jest od pięciu lat. Głównym jej organizatorem jest zarządca polskiej sieci kolejowej PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Dramatyczne okoliczności tragedii powtarzających się co roku skłaniają organizatorów do przypominania o zasadach bezpieczeństwa na przejazdach oraz uświadamiania, że zatrzymanie się i sprawdzenie czy nie nadjeżdża pociąg może uratować życie.
Dla Wilczków i Rysiów z Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka pogadankę o zasadach bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych poprowadziła pani Emilia Hajduk – nastawnicza w PKP PLK S.A. Pani Emilia objaśniła dzieciom, jak wyglądają i o czym informują znaki drogowe związane z przejazdem kolejowym, jak należy się zachować zbliżając się do przejazdu i na co zwrócić uwagę, żeby zachować bezpieczeństwo.
Bardzo dziękujemy pani Emilii za ciekawe spotkanie, a wszystkich zainteresowanych książkami o pociągach zapraszamy do biblioteki.

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook