Biblioteka

Biblioteka Publiczna

ul. Obrońców Westerplatte 3, 78-520 Złocieniec
tel. 94 36 71 649,  tel. kom. 693 956 178

 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/2gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/maj z biblioteka bangk-is-177.jpglink
«
»
Czytanie porusza – Noc Bibliotek 2017

Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, z których zasobów warto korzystać.
Biblioteka Publiczna w Złocieńcu w tym roku również dołączyła do grona 1355 bibliotek w całej Polsce. W tę wyjątkową noc w godz. 18.00 – 22.00 zaproponowaliśmy naszym czytelnikom niebanalny program pod hasłem „Czytanie porusza… różne zmysły”.

Były więc gry, łamigłówki, labirynty – znajomość literatury, logiczne myślenie i poczucie humoru bardzo się przydały. Wiele emocji wywołała gra detektywistyczna „Czarne historie”. Jest to zestaw elektryzujących opowieści, które faktycznie się wydarzyły albo mogły się wydarzyć. Historie mają bardzo mroczny klimat, a zadaniem graczy jest rozwikłanie zagadki, która została im przedstawiona. Nasi nocni goście, aby wydostać się w końcu z biblioteki( chociaż niespecjalnie mieli ochotę nas opuszczać), musieli odnaleźć klucz pokonując szereg zadań ukrytych na terenie całej biblioteki.
Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać młodych ludzi, że biblioteka to nie tylko zbiór obowiązkowych lektur szkolnych, ale również miejsce, gdzie można w ciekawy sposób spędzić czas.

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook