Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/maj z biblioteka bangk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/godziny otwarcia biblioteka bangk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/ptaki 2019 banergk-is-177.jpglink
«
»
KLUB AKTYWNYCH RODZICÓW W BIBLIOTECE

 

Lokalny Klub Aktywnych Rodziców, który powstał przy Bibliotece Publicznej w Zlocieńcu, to miejsce przyjazne, otwarte, rodzinne, skupiające rodziców, którzy chcą spędzać czas z dziećmi w sposób wartościowy, ciekawy, często nietypowy.

Klub powstał po to, aby stworzyć rodzicom możliwość wymiany doświadczeń oraz zdobywania nowych informacji. Dzieciom daje szansę zabawy z rówieśnikami, radosnej twórczości, a także odkrywania świata i własnych zdolności.

Pomysł na stworzenie takiego właśnie miejsca udało nam się zrealizować dzięki dofinansowaniu ze środków Programu „ Działaj Lokalnie VII” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Lokalnej Organizacji Grantowej w Złocieńcu . Wyremontowaliśmy pomieszczenie, które długi czas nie było użytkowane, wyposażyliśmy je w kolorowe siedziska, stoliki i krzesełka dla dzieci oraz gry edukacyjne.

W ramach realizacji projektu Lokalny Klub Aktywnych Rodziców miało miejsce już kilka spotkań organizacyjno-integracyjnych, zachęcających do twórczego i aktywnego spędzania czasu wspólnie z dziećmi, gry i zabawy z wykorzystaniem pedagogiki zabawy oraz spotkanie z Panią Anną Lipską kuratorem sądowym z Wydziału Rodzinnego i Nieletnich przy Sądzie Rejonowym w Drawsku Pomorskim, pedagogiem i psychologiem na temat zaspokajania potrzeb dziecka w rodzinie.

Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i spotkać się, aby porozmawiać, posłuchać, wymienić się doświadczeniami, dać coś od siebie, coś dostać od innych.

 

logopartnerstwo

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook