Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/maj z biblioteka bangk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/godziny otwarcia biblioteka bangk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/ptaki 2019 banergk-is-177.jpglink
«
»
Listopadowe spotkanie grupy KoK z Julią Pietruchą…

We czwartkowe popołudnie, 16 listopada grupa „KoK – Kobiety o Kobiecości” spotkała się w bibliotece na kolejnych zajęciach biblioterapeutycznych. Temat „Choćbyś została sama, choćbyś nie umiała żyć, wierzę, że odmieni Cię nadzieja...”skłonił uczestniczki do żywej dyskusji.

W dalszej części swoje cenne rozważania oparłyśmy na tekście „Bajki o nadziei” autorstwa Agnieszki Kozak. Opowieść bardzo krzepiąca i mówiąca o tym, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a nadzieja umiera ostatnia. Morałem tej bajki było to, żeby „wszystko co robimy, czego się podejmujemy, każda myśl i każdy talent w nas były jak cegły, które nie będą służyły do budowania murów le mostów, które pozwolą czasami przejść do drugiego człowieka.” Podczas naszej rozmowy było miejsce na łzy i na śmiech i to jest najbardziej cenne.

Na zakończenie obejrzałyśmy w programie „Siła Kobiet. Droga do sukcesu” wywiad Katarzyny Jankowskiej z Julią Pietruchą - aktorką i piosenkarką. Artystka opowiadała o swoim domu, początkach kariery, pasji do podróży i życiowych wyborach. Młoda, piękna, zdolna kobieta o wielu talentach. Wszystko co robi to raczej jej cegiełki do budowania mostów a nie murów.

6 GRUDNIA O GODZ. 16:15 W BIBLIOTECE ODBĘDZIE SIĘ KOLEJNE SPOTKANIE KOK, NA KTÓRE SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook