Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
«
»
LISTOPADOWE SPOTKANIE Z „KOBIECOŚCIĄ”

„Czy kobiecość ma termin ważności?” – ciąg dalszy rozważań Kobiet o Kobiecości czyli KoK. Rozmowom nie było końca. Temat wciąż niewyczerpany… Panie uczestniczące w spotkaniu mówiły, że dla każdej kobiety poczucie kobiecości będzie inne i co innego znaczyć.

Kobiecość to nie tylko wygląd zewnętrzny ale i wnętrze, to prawdziwość, szczerość, naturalność, bycie sobą ale przede wszystkim czucie się dobrze w swoim ciele. To ja muszę siebie pokochać, akceptować, szanować, żyć w zgodzie ze sobą. Wtedy możliwe jest czucie się kobiecą, dojrzałą, pewną siebie, dumną i otoczenie dokładnie taką będzie widzieć – kobiecą w każdym calu. Wirtualne spotkanie w programie Pauliny Młynarskiej pt. „Lustro” potwierdziło powyższą tezę. Obejrzałyśmy wywiad z Teresą Lipowską - aktorką znaną szerokiej publiczności przede wszystkim jako Basia Mostowiak z serialu "M jak Miłość". W rozmowie dzieliła się swoim podejściem do życia i równocześnie receptą na szczęście, która sprawia, że pani Teresa mając ponad 80 lat, ciągle czerpie z życia całymi garściami.
„Lubię marzyć i wyciągać ręce po niemożliwe” - mówi o sobie w wywiadzie. Opowiedziała także o odkrywaniu w sobie kobiecości, ale przede wszystkim o tym, by patrzeć na życie pozytywnie i kochać - świat, innych ludzi i siebie samego. To żywy przykład kobiety kobiecej w każdym calu.
Kobiety pokochajmy siebie, czujmy się dobrze w swoich ciałach i akceptujmy każdą zmarszczkę, fałdkę, pielęgnujmy nasze wnętrza.
KOLEJNE ROZWAŻANIA NA TEMAT KOBIECOŚCI JUŻ
12 GRUDNIA O GODZ. 1615 W BIBLIOTECE.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook