Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
«
»
MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI – święto kreatywności, odwagi i zabawy

Dzień Kropki 15 września to wielkie święto kreatywności, pokonywania ograniczeń, umacniania wiary we własne siły. Co roku gromadzi miliony dzieci i nauczycieli wokół historii Vashti, bohaterki "Kropki" Petera Reynoldsa.

"Kropka" to napisana oszczędnym językiem i pięknie zilustrowana historia dziewczynki, która nie wierzy we własne możliwości. Książka odniosła niebywały sukces i stała się inspiracją do zorganizowania Międzynarodowego Dnia Kropki.
W naszej bibliotece obchodziliśmy to święto razem z kl. II d z SP nr 1 w Złocieńcu. Uczniowie wysłuchali opowieści o małej Vashti, która była wstępem do rozmowy o własnych mocnych i słabych stronach. Nasi goście mieli do wykonania również szereg zadań, oczywiście z kropką w roli głównej. Była więc gra z kolorowymi kubeczkami na macie dotta, była gra w kropki oraz ozdobienie kropki według własnego pomysłu.
Ciekawym elementem naszego spotkania były ubrania uczniów – oczywiście w kropki!

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook