Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/maj z biblioteka bangk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/godziny otwarcia biblioteka bangk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/ptaki 2019 banergk-is-177.jpglink
«
»
O PCHLE, CO MANIER NIE MIAŁA

W ramach akcji Maj z biblioteką gościliśmy aktorów Teatru TAK z Krakowa, którzy zaprezentowali uczniom klas I ze Szkoły Podstawowej nr 1 spektakl „O pchle, co manier nie miała”. Podczas przedstawienia dzieci poznały skutki złego zachowania oraz dowiedziały się czym są dobre maniery.

„O Pchle, co manier nie miała” to interaktywny spektakl z elementami języka angielskiego, inspirowany żywiołowym tekstem „Pchły Szachrajki” Jana Brzechwy, zaliczanym do klasyki polskiej literatury dla dzieci.
Teatr interaktywny tym różni się od tradycyjnych przedstawień, że na różne sposoby angażuje publiczność, dając jej możliwość aktywnego kontaktu z opowieścią, jej bohaterami, a także z innymi widzami – odbiorcami przedstawienia.
Teatr TAK w spektaklu „O Pchle, co manier nie miała”, wykorzystał ciekawe elementy, jak np. grę w magiczne koło wiedzy, lekcję tańca animacyjnego „Aerobik o poranku”, czy podróż ciuchcią połączoną z nauką piosenki. Dzięki temu akcja była dynamiczna i pełna humoru.
Przedstawienie było profesjonalnie odegrane, dzieci chętnie zgłaszały się do pomocy i udziału w interakcjach. Teatr od zawsze był wspaniałą formą rozrywki zabierającą widza w całkiem inny świat.

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook