tydzien bibliotek 2015 banergk is 177gk is 177

Godziny otwarcia: ----- poniedziałek - czwartek 10.00 - 18.00, ---- piątek 8.00 - 16.00, ----sobota 9.00 - 13.00
Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece członkinie ZERiI. Podczas spotkania dowiedzieliśmy się, jakie zawody pozostaną na rynku pracy wraz z rozwojem sztucznej inteligencji. Spojrzeliśmy w przeszłość, aby dowiedzieć się, które zawody już zniknęły i czy ludzkość na tym ucierpiała.
Doszliśmy do wniosku, że postęp, oprócz zaniku niektórych zawodów, rozwija nowe specjalizacje i tworzy nowe możliwości.
Podczas spotkania poznaliśmy również historię powstania i rozwoju rebusów, przypomnieliśmy sobie zasady ich rozwiązywania oraz
świetnie się bawiliśmy rozwiązując zagadkę, jak przejść przez kartkę papieru.
Życzymy paniom udanego lata i niecierpliwie czekamy na nasze ponowne spotkanie po wakacjach!