Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
«
»
OBNOSIMY SIĘ Z LITERATURĄ c.d.

Razem z klasą Vc od kilku miesięcy realizujemy projekt pod nazwą „Obnosimy się z literaturą”. Uczniowie wybierali swoją ulubioną książkę – przeczytaną niedawno lub w dzieciństwie – projektowali reklamę, okładkę itp. i ostatecznie przenosili swój pomysł na lniany plecak.

Ogromne zaangażowanie i efekty pracy zaskoczyły nas bardzo pozytywnie. Plecaki szybko pokrywały się kolorowymi rysunkami scen odzwierciedlających treść książki. Na niektórych młodzież umieszczała także swoje ulubione cytaty.
Najwięcej uczniów do swojej pracy wybrało lekturę „Chłopcy z Placu Broni”. Pojawiły się także ilustracje m. in. książek „W pustyni i w puszczy”, „Mały książę”, „Harry Potter” czy „Afryka Kazika” i „Charlie i fabryka czekolady”.
Efekty pracy do zobaczenia w galerii zdjęć oraz na żywo na plecakach noszonych przez uczniów.
Gratulujemy uczniom klasy Vc zaangażowania w projekt, który wymagał wykazania się talentem i kreatywnością. Każdy z nich, zakładając teraz swój plecak do szkoły czy na wycieczkę, staje się żywą reklamą książki.

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook