Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
«
»
PAN POETA. AUTORSKIE SHOW DLA NAJMŁODSZYCH

Cóż to było za spotkanie! Była zabawa, radość i dużo humoru. Wszystko działo się za sprawą tajemniczego Pana Poety. Dzieci mogły osobiście poznać bohaterów książek – kaczkę, kurę czy pawia. Każda książeczka to osobna pacynka, osobna historia i osobny powód do beztroskiej zabawy.

Pan Poeta w bardzo przystępny sposób wprowadził dzieci w świat wykreowanych przez siebie postaci sprytnie wplatając do zabawy treści edukacyjne. Spotkanie z nim to nie tylko czytanie książeczek, ale też zajmująca zabawa. Książeczki te mają w sobie magiczną moc – bawią, uczą, wychowują. Dzięki poznanym historiom dzieci uczą się akceptować siebie, wyzbywać się egoizmu, doceniać języki obce. Milusińscy dowiedzieli się też, że ubiór nie jest najważniejszy oraz czym jest prawdziwa przyjaźń.
Spotkanie z Panem Poetą było niesamowitym przeżyciem i bezcennym doświadczeniem. Uśmiechy na twarzach dzieci tylko to potwierdzały. Książki Pana Poety dostępne są w Bibliotece Publicznej w Złocieńcu.
W warsztatach brała udział grupa Jeżyki z Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka.

Spotkanie było finansowane przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Drawsku Pomorskim w ramach dotacji powiatowej.

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook