Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
«
»
POCZYTAJ MI MAMO, POCZYTAJ MI TATO – podsumowanie akcji

W marcu dzieci z grupy Jeżyki i Biedroneczki z Przedszkola im. Zajączka Złocieniaszka przystąpiły do akcji bibliotecznej „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”. 

Przez kilka miesięcy przedszkolaki wypożyczały książeczki z naszej biblioteki, rodzice czytali, a następnie dzieci musiały wykonać rysunek związany z treścią opowieści. Wszystkie wypożyczenia były potwierdzane pieczątką biblioteczną, a wykonane ilustracje panie w przedszkolu nagradzały serduszkiem.
9 października miało miejsce uroczyste rozdanie nagród dzieciom biorącym udział w akcji. Gratulujemy dzieciom i rodzicom wytrwałości i chwil spędzonych razem przy książkach. Dziękujemy Pani Beatce i Pani Kasi za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.
W związku z dobrym przyjęciem i powodzeniem naszej akcji czytelniczej – rozpoczynamy drugi etap, który zakończymy w czerwcu. To dla dzieci i rodziców duże wyzwanie, ale czas spędzony przy wspólnym czytaniu jest bezcenny!

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook