Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
«
»
QUESTOWA PRZYGODA

10 maja w ramach akcji „Maj z biblioteką” zorganizowaliśmy dla wychowanków internatu Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych wyprawę szlakiem Questu Antek. Do zabawy przyłączyły się Promyczki, a naszym przewodnikiem była Pani Ela Frankowska – współautorka gry.

Celem questu (ang. poszukiwanie, dążenie) jest znalezienie skarbu. Kluczem do niego są ciekawostki i zagadki. Odkrywając imiona i nazwiska ludzi, nazwy ptaków, drzew odszukamy w tekście ukryte litery, które poprowadzą nas do skarbu.
Questowa przygoda rozpoczyna się na rynku. Tutaj rośnie dąb przez mieszkańców nazwany Antkiem. Wędrując zgodnie ze wskazówkami poznajemy ciekawe miejsca, elementy architektury, ciekawostki przyrodnicze i historyczne.
Serdecznie dziękujemy Pani Eli Frankowskiej za poprowadzenie nas ścieżkami Questu, pracownikom Referatu Promocji w Złocieńcu za przekazanie upominków oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą wyprawę.

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook