Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
«
»
SPOTKANIE AUTORSKIE Z WIESŁAWEM DRABIKIEM

W środę 8 maja naszą bibliotekę odwiedził wyjątkowy gość. Był nim popularny autor książek dla dzieci – Wiesław Drabik. Na spotkanie z pisarzem przybyła klasa IIIb ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Złocieńcu.

Autor opowiedział dzieciom, jak powstają książki i w jaki sposób rozpoczęła się jego przygoda z pisaniem. W trakcie opowieści były pytania, zagadki i konkursy. Najbardziej aktywni uczniowie zbierali zakładki, naklejki i plakaty. Osoby z największą liczbą gadżetów autor zapraszał po wybór nagrody – książki. Na zakończenie spotkania uczestnicy mieli możliwość zakupu książek z osobistą dedykacją.
Osoby, które chciałyby zapoznać się z twórczością Wiesława Drabika zapraszamy do Biblioteki Publicznej. W swoich zbiorach posiadamy bogaty wybór książek autora.

Spotkanie było finansowane przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Drawsku Pomorskim w ramach dotacji powiatowej.

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook