Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
«
»
SPOTKANIE AUTORSKIE Z WIESŁAWEM DRABIKIEM

15 maja w naszej bibliotece gościliśmy pana Wiesława Drabika autora pełnych humoru wierszowanych bajeczek dla dzieci i nie tylko.
Pan Wiesław opowiedział uczniom kl. III b ze Szkoły Podstawowej nr 1 jak powstają książki oraz przeczytał, a właściwie recytował fragmenty swoich książek.

Zadawał dzieciom wiele zabawnych zagadek, a wszyscy rwali się do odpowiedzi. Nagrodami były naklejki i zakładki do książek. Osoby, które nazbierały ich najwięcej otrzymały książki z dedykacją autora. Dzieci mogły puścić też wodze fantazji, wymyślając zakończenie do jednej z bajek o Misiu Zdzisiu, który uciekł na motorze z cyrku. Sympatyczny pisarz wyczerpująco odpowiadał na wszystkie zadawane mu pytania i oczywiście wiele rymował. Ma do tego wyjątkowy talent. Rymami i anegdotami sypie jak z rękawa.
Na koniec spotkania można było kupić książki autora i otrzymać autograf. Mamy nadzieję, że spotkanie na długo pozostanie w pamięci dzieci. Tym, którym nie udało się zdobyć książeczki zapraszamy do naszej biblioteki.

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook