Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.bajkowe 2019gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.godziny biblioteka bangk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
«
»
Teatr

Dnia 26 września sala widowiskowo-kinowa przy ul. Połczyńskiej wypełniła się uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 w Złocieńcu oraz grupą wychowanków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bobrowie, którzy przyszli obejrzeć sztukę Teatru Trzech Generacji pt. „Bunt czarownic w Krainie Bajek”.

Teatr Trzech Generacji powstał przy Bibliotece Publicznej w Złocieńcu z inicjatywy Gabrieli Lipskiej i Grażyny Król. Impulsem dla takiego przedsięwzięcia był projekt dofinansowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Konkursu Grantowego „Aktywna Biblioteka” prowadzonego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.
Grupa aktorów, która tworzy nasz teatr, to osoby z różnych pokoleń w wieku od 8 do 65 lat. Te niecodzienne spotkania dziadków, osób dorosłych i dzieci zaowocowały komedią pt. „Bunt czarownic w Krainie Bajek”. Scenariusz przedstawienia napisał Krzysztof Rotnicki, a fachową pomocą wspierała nas Joanna Lorenc, instruktor teatralny.
             Premiera sztuki miała miejsce  13 czerwca w Sali Widowiskowej w Złocieńcu. Wystawialiśmy nasze przedstawienie także w Wierzchowie, Czaplinku i Połczynie. Wrześniowy występ przygotowaliśmy na specjalne życzenie uczniów i nauczycieli ze szkół podstawowych.

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook