Biblioteka zaprasza

http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/tydzien_bibliotek_2015_banergk-is-177gk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/MKIDMgk-is-177.pnglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/maj z biblioteka bangk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/godziny otwarcia biblioteka bangk-is-177.jpglink
http://biblioteka.zok.zlocieniec.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/ptaki 2019 banergk-is-177.jpglink
«
»
Zajęcia komputerowe z Uniwersytetem Trzeciego Wieku

W Bibliotece Publicznej w Złocieńcu od 12 października 2011r. odbywa się kurs  komputerowe z Uniwersytetem Trzeciego Wieku.
Zajęcia prowadzone są w ramach programu "Akademia Orange dla bibliotek".

Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by Biblioteki stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi. Fundacja w ramach Programu przekazała Bibliotece dotację finansową w celu edukacji oraz popularyzacji i zwiększenia wykorzystania Internetu przez pracowników i użytkowników Bibliotek, a w szczególności na pokrycie kosztów dostępu do internetu w placówce głównej i na filiach.

Pomysł na stworzenie kursu obsługi komputera dla seniora powstał po to, by seniorzy podnosili swoje umiejętności w zakresie informatyzacji. Głównym celem spotkań jest nabycie podstawowych umiejętności obsługi komputera, umiejętność korzystania z internetu oraz ich użyteczne wykorzystanie w życiu codziennym.Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach po 3 osoby. Podczas kursu przy jednym stanowisku komputerowym pracuje jedna osoba. Zajęcia są bezpłatne.

Biblioteka bierze udział w programie

Akademia Orange dla bibliotek.

logoorange

Copyright © 2012 Złocieniecki Ośrodek Kultury

Gościli u nas

logo biblioteka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje

co dzieje się w ZOK i kinie - zapisz się.
Nasza galeria

Nasi partnerzy

ministerstwo kulturylogo logoorange logo PRB  logopartnerstwomak plus_logologobibliotekaplus     logo kraszewski    BN LOGO

 

 

          

Facebook