tydzien bibliotek 2015 banergk is 177gk is 177

Godziny otwarcia: ----- poniedziałek - czwartek 10.00 - 18.00, ---- piątek 8.00 - 16.00, ----sobota 9.00 - 13.00
Wernisaż wystawy fotograficznej podsumowujący inicjatywę : „Człap, człap na harcerski raj(d) – wędrówka śladami historii Złocieńca” miał miejsce w galerii „Na ścianie” Złocienieckiego Ośrodka Kultury, na który licznie przybyli uczestnicy projektu, ich bliscy, a także zaproszeni goście. Po przywitaniu przeszliśmy do części omawiającej poszczególne etapy realizacji harcerskiego rajdu. Zdjęcia były dowodem, jak wiele się wydarzyło dzięki pomysłodawcom, organizatorom, partnerom, koordynatorom. Jak wielu ludzi brało w tym cennym przedsięwzięciu udział. Wszystko dla dzielenia się pasją, bycia ze sobą, wspierania, tworzenia, kreowania, nauczania, podejmowania wyzwań.
„Jesteśmy zadowoleni z efektów współpracy z młodymi ludźmi, którzy okazali się bardzo zaangażowani w projekt, odpowiedzialni i przede wszystkim podchodzili do organizacji rajdu poważnie i z wielkim serduchem. Była to dla mnie i całego zespołu wielka przygoda, wymiana doświadczeń i przyjemność spędzenia wspólnego czasu” – podsumowała Anna Styrska – koordynator projektu.
Składamy podziękowania dla wszystkich Partnerów projektu, dla grupy „Pestki w Akcji” ich opiekunów, rodziców. Jesteście cudowni, wspieracie, realizujecie, działacie, organizujecie i przede wszystkim - JESTEŚCIE.
Realizacja zamierzeń projektowych była dofinansowana z programu Narodowego Centrum Kultury: Bardzo Młoda Kultura 2023-2025. Mamy szansę zdobycia grantu w kolejnych latach. Zapraszamy młodzież już teraz do Złocienieckiego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Złocieńcu. Dajemy Wam przestrzeń do realizowania swoich pomysłów. Jesteśmy dla Was. Służymy radą i doświadczeniem. Twórzmy kolejne inicjatywy.